دستور : ایده ۱۸ کیک عروسی دو طبقه برای هر مناسبتی

کیک عقد صورتی

ایده ۱۸ کیک عروسی دو طبقه برای هر مناسبتی

ایده ۱۸ کیک عروسی دو طبقه برای هر مناسبتی – وقتی زمان تصمیم گیری در مورد کیک عروسی فرا می رسد، معمولاً بیش از هر چیزی به مدل طراحی و تزیین کیک فکر می کنید. تصمیم گیری برای انتخاب رنگ بر عهده شما خواهد بود. شکوفه های ساده یا گل های طبیعی کدام را برای تزیین بیش تر می پسندید؟ اما اولین قدم برای طراحی کیک تصمیم گیری در مورد اندازه آن است.

یک کیک عروسی چند طبقه مطمئناً می تواند خیره کننده باشد. ولی ممکن است نیازی به پنج طبقه کیک نداشته باشید، به خصوص اگر جشن کوچک تر و صمیمی تری داشته باشید. در این شرایط کیک یک طبقه  می تواند مناسب تعداد مهمانان کم شما باشد، اما یک کیک دو طبقه کوچک پیشنهاد بهتری برای شما خواهد بود.

یک کیک دو طبقه به طور معمول می تواند از ۲۰ تا ۵۰ مهمان پذیرایی کند. اما این تعداد به ارتفاع و عرض هر ردیف نیز بستگی دارد. یکی از مزیت های کیک های دو طبقه نسبت به کیک یک طبقه، طیف گسترده ای از گزینه ها برای طراحی های باورنکردنی آن است که حتی با هیجان انگیزترین کیک های پنج طبقه رقابت می کند.

به دنبال پیدا کردن ایده برای کیک عروسی دو طبقه مناسب برای جشن خود هستید؟ در ادامه ایده ۱۸ کیک عروسی دو طبقه را ببینید.

ایده ۳۰ کیک شب یلدا را در اینجا ببینید.

تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا

تزیین کیک عروسی دو طبقه

۱-کیک عروسی با زمینه طوسی

یک کیک دو طبقه قطعاً نباید کسل کننده باشد. این کیک با زمینه طوسی با بافت خیره کننده همراه با جزئیات ورقه های طلا و چند شکوفه را امتحان کنید.

کیک عقد لاکچری

Belsize Cakes

۲- کیک عروسی با چند شکل مختلف

یک طرح کیک دو طبقه واقعا بی نظیر می خواهید؟ مفهوم چندین شکل را بپذیرید. این کیک با یک ردیف مربع، یک ردیف گرد و گلهای شکری زیبا آماده هر عروسی با الهام از فضای باز است.

کیک عروسی مربع

Samantha Mayfair Cakes

۳-کیک با گل های نقاشی شده

این کیک بهاری با زمینه آبی روشن و بسیار زیبا که برای عروسی های فصل بهار گزینه ی عالی و ایده آلی است. گل های کره ای رنگ شده یک باغچه زیبا را برای مهمانانتان تداعی می کند.

کیک عروسی طرح بهاری

Sweet Heather Anne

۴-ویترین شکوفه های زیبا

کیک عروسی را با گل های فشرده شده تزیین کنید.

یكی از بهترین‌ راه‌های نگه‌داری گل ها، فشرده كردن آن‌هاست. شما هم می‌توانید از گل‌های فشرده برای درست كردن تصاویر مختلف یا تزیین انواع کیک استفاده كنید. گلهای فشرده و خشک شده را روی یک کیک دو طبقه برای نمایش زیبا قرار دهید.

کیک عروسی با گل خشک شده

Blushing Cook

۵-شکلات را در نظر بگیرید

پذیرفتن یک کیک عروسی کاملا شکلاتی ممکن است کمی دشوار باشد، اما طعم و ظاهر بسیار زیبای این کیک با آبشاری از شکلات می تواند توجه ها را جلب کند.

کیک عروسی شکلاتی

Mediterra Bake House

مدل کیک عروسی ۲۰۲۱

۶-از انواع تاپرها مطابق با سلیقه تان استفاده کنید

اگرعاشق کیک دو طبقه با ظاهری متفاوت هستید. کیک برهنه و تاپر کاکتوس، طرحی مناسب و زیبا برای یک عروسی تابستانی در فضای باز خواهد بود.

کیک عقد مدرن

ASHLEY RAE PHOTOGRAPHY

۷-نقاشی پالت با باترکریم روی کیک عروسی

این کیک دو طبقه مانند یک تابلوی نقاشی بی نظیر است. رنگ های ملایم روی کیک که واقعاً آن را به یک شاهکار هنری تبدیل کرده است.

کیک عروسی نقاشی

CAKE ENVY

۸-کیک عروسی با زمینه صورتی و گل های طبیعی

اگر به دنبال کیک عروسی متفاوت هستید فقط کافیست تا اندازه های هر طبقه را کمی تغییر دهید. طبقه اول را عریض تر و طبقه دوم را با ارتفاع بیش تر در نظر بگیرید. همچنین خامه صورتی ملایم و گل های زیبا کیک را بسیار خاص می کند.

کیک عقد صورتی

PRETTY LITTLE CAKES  

۹-به دنبال رنگ های مختلف برای تزیین کیک بروید

در حال برنامه ریزی برای یک عروسی در تابستان هستید؟ از پذیرفتن چندین رنگ نترسید. این کیک دو طبقه دارای دو مربع، هر کدام با طراحی متفاوت و یک آبشار از گل است که تعداد رنگ زیاد این کیک را به یک شاهکار هنری تبدیل کرده است.

کیک عروسی مربع

SHANNON STAR

۱۰-کیک عروس را با شیرینی ماکارون یا انواع کاپ کیک تزیین کنید

آیا به دنبال کیک عروسی متفاوت هستید؟ انتخاب یک کیک در پایین و یک برج جذاب از شیرینی ماکارون را بعنوان طبقه دوم در نظر بگیرید.

کیک عروسی مدرن

Christy Wilson Photography

۱۱-کیک عروسی با نقاشی آبرنگ

طرح های آبرنگ روی کیک عروسی همیشه بسیار تحسین برانگیز هستند. ما عاشق روشی هستیم که دسته ای از گل های زیبا را روی هر طبقه کیک قرار دهیم.

کیک عروسی مدل آبرنگ

Just Iced Custom Cakes

ایده ۱۸ کیک عروسی دو طبقه

۱۲-دو تناژ رنگی مختلف را برای کیک عروسی انتخاب کنید

به این کیک زیبا نگاه کنید. این کیک عروسی، جلوه ای روشن از زرد آفتابی را متداعی می کند، همراه با طبقه سفید رنگ که برای کیک عروسی در فصل تابستان یا بهار عالیست.

کیک عروسی فانتزی

Soul Cake

۱۳-کیک عروسی را ساده و براق تزیین کنید

ساده بودن طرح کیک عروسی طرفداران بسیاری دارد. ما عاشق ظاهر صاف و سفید  این کیک دو طبقه با چند دسته گل برای بالا کیک هستیم.

کیک عروسی ساده

Cakes for all Seasons

۱۴-کیک عروسی را مدرن تر تزیین کنید

از یک حال و هوای مدرن با خطوط و مربع های زیبا استقبال کنید. این کیک دو طبقه با افزودن شکوفه های باترکریم و چند گل طبیعی، طرحی زیبا را نمایان می سازد.

کیک عقد مربع

FROST IT CAKERY

۱۵-کیک عروسی به سبک روستایی

عروسی به سبک روستایی یا اصطاحا روستیک (rustic) معمولا در باغ، مزرعه و یا جایی که طبیعت زیبایی داشته باشد انجام میگیرد. در این نوع تم ازدواج از بافت‌های طبیعی زیادی مانند پوست درختان الهام گرفته می شود.

اگر شما و همسرتان تا به حال حروف اولیه اسم خود را روی پوست درخت تراشیده اید؟ آن لحظه را با کیک عروسی خود تقلید کنید. این کیک دو طبقه سفید که خراشیده شده، همراه با تراشیدن حروف اولیه اسم طراحی شده ، یک ایده عالی برای عروسی به سبک روستایی است.

کیک عروسی روستیکا

LEIRA LEMONIS PHOTOGRAPHY

کیک دو طبقه ساده

۱۶-آبشار شکلات را به تزیین کیک عروسی اضافه کنید

اضافه کردن آبشار شکلاتی یا کارامل، گاناش سفید یا گاناش شکلاتی، تزیین کیک عروسی را بسیار زیبا می کند. البته اضافه کردن گیاهان زیبایی به نام ساکولنت درخشش این کیک را چند برابر کرده است.

کیک عروسی با آبشار شکلات

GRADIENT AND HUE

۱۷-کیک عروسی را به سبک ساحل تزیین کنید

اگر در کنار ساحل و دریا مراسم عروسی را برگزار می کنید؟ این کیک دو طبقه برای همین مناسبت به زیبایی تزیین شد است! این کیک با رنگ آبی زیبای دریا، آبشار آب و چند صدف، واقعا خیره کننده است.

کیک عروسی با طرح ساحل

HUCKLEBERRY BAKERY

۱۸- رنگ را روی کیک بپاشید

اگر به دنبال کیک عروسی خاص و سرگرم کننده هستید؟  لازم نیست همه تزئینات کیک، گل های باترکریم باشد. یک کیک باریک و دو طبقه را انتخاب کنید و برای طراحی جالب توجه به رنگ را در هر طبقه در دستور کار قرار دهید.

کیک عروسی چند رنگ

NICOLE BAKES CAKES

 

Summary
ایده 18 کیک عروسی دو طبقه
Article Name
ایده 18 کیک عروسی دو طبقه
Description
ایده 18 کیک عروسی دو طبقه برای هر مناسبتی - وقتی زمان تصمیم گیری در مورد کیک عروسی فرا می رسد، معمولاً بیش از هر چیزی به مدل طراحی و تزیین کیک فکر می کنید. تصمیم گیری برای انتخاب رنگ بر عهده شما خواهد بود. شکوفه های ساده یا گل های طبیعی کدام را برای تزیین بیش تر می پسندید؟ اما اولین قدم برای طراحی کیک تصمیم گیری در مورد اندازه آن است.
Author

Related post

رشته پلو
رشته پلو غذای سنتی ایران
فرنی دسر ماه رمضان
فرنی دسر ماه رمضان
برنج ایرانی با زعفران
برنج ایرانی با زعفران
کلم پلو شیرازی - زعفرانی
کلم پلو شیرازی
میلک شیک خانگی
تهیه میلک شیک توت فرنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.