دستور : فیلم آموزش دسته گل میوه

دسته گل میوه یلدا

فیلم آموزش دسته گل میوه

فیلم آموزش دسته گل میوه – نحوه تهیه دسته گل با میوه را در این فیلم ببینید و به راحتی برای شب یلدا میوه و آجیل را به شکل دسته گل تزئین کنید.برای تهیه این دسته گل از میوه های مناسب فصل مثل: انار، سیب، پرتقال، نارنگی، کیوی، انگور، لبو  و انواع آجیل مثل: گردو، پسته. انواع گل، انواع شکلات و حتی انواع میوه های خشک شده می توانید استفاده نمایید.

برای تهیه دسته گل با میوه از خلاقیت خود و ایده گرفتن از عکس های بی شماری که در فضای مجازی وجود دارد بهره ببرید. ممکن است بخواهید یک دسته گل ساده فقط با توت فرنگی و چند شاخه گل رز داشته باشید( که بسیار خیره کننده است)، یا اینکه دسته گلی متنوع تر از انواع میوه ها و آجیل های رنگارنگ درست کنید.

درست کردن این دسته گل های زیبا بسیار راحت بوده وبه ابزار خاصی نیاز نخواهید داشت پس اصول اولیه درست کردن دسته گل را یاد بگیرید، سپس باقی کار را به ذهن و دستانتان بسپارید.

وسایل و مواد مورد نیاز

قبل از شروع به کار، تمام وسایل مورد نیاز را روی میز بچینید. فقط به چند نوع میوه، کمی آجیل، چند گل مختلف، سیخ چوبی برای تزئین نیاز خواهید داشت.

  • سیخ چوبی به تعداد لازم
  • سیب قرمز
  • گردو
  • انگور
  • سایر میوه های فصل
  • گل رز
  • توت فرنگی
  • کاغذ رنگی
  • برگ

فیلم آموزش دسته گل میوه

یادداشت

به جزئیات ریز توجه کنید. کار با میوه ها را یاد بگیرید، مثلا بعضی از میوه ها باید برش زده شوند تا زیبا تر به نظر برسند مثل انبه و انار. اما برخی دیگر مثل سیب(به دلیل تغییر رنگ)یا توت فرنگی(نرم بودن)نیازی به برش ندارند.

این دسته گل زیبا را روی میز و کنار سایر خوردنی های شب یلدا قرار دهید تا زیبایی شب یلدا را چند برابر کند.

 

امیدوارم که از این  فیلم آموزش دسته گل میوه لذت ببرید! من دوست دارم نظرات و پیشنهاد های شما را بشنوم با یامی شف در ارتباط باشید.

سلام

به آشپزی یامی شف خوش آمدید. من معتقدم که شما می توانید هر روز با توجه به مشغله کاری خود، بهترین غذاهای خانگی را میل کنید! آشپزی یامی شف یک راه جذاب و پر از ایده های خوشمزه برای معضل اساسی شماست: اینکه غذا چی بپزیم؟؟؟؟؟؟

لذت آشپزی با یامی شف

امتیاز
recipe image
نام دستورپخت
فیلم آموزش دسته گل میوه یلدا
نویسنده دستورپخت
زمان انتشار
زمان آماده سازی
زمان پخت
کل زمان
میانگین امتیاز
3.51star1star1star1stargray Based on 2 Review(s)

Related post

طرز تهیه چیزکیک انار بدون فر
طرز تهیه چیزکیک انار بدون فر
مرغ سوخاری به سبک کره جنوبی
طرز تهیه مرغ سوخاری به سبک کره جنوبی
شکلات با دانه انار و زنجبیل
طرز تهیه شکلات انار مخصوص شب یلدا
طرز تهیه کیک تولد مینیون
طرز تهیه کیک تولد مینیون
لیست 8 غذای شمالی
لیست ۸ غذای شمالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.