دستور : ایده کاسه هندوانه با الگوی برگ(مخصوص یلدا)

کاسه هندوانه شکل برگ

ایده کاسه هندوانه با الگوی برگ(مخصوص یلدا)

کاسه هندوانه با الگوی برگ یک ایده زیبا و مناسب برای مهمانی شب یلدا بوده این ایده نسبتا آسان را می توانید با الگوهای متفاوت آماده نمایید.برای برگزاری شب یلدا وجود یک هندوانه قرمز و شیرین امری ضروری و واجب است که نمی توان منکر آن شد ولی امروزه قاچ کردن هندوانه به صورت معمولی و قرار دادن برش های هندوانه درون سینی یا ظرف تکراری شده است و اغلب کدبانوها تمایل دارند هندوانه را برای شب یلدا با کمک روش های خلاقانه تزیین کنند.

برای تزیین هندوانه شب یلدا روش های ساده و خلاقانه ای وجود دارد و شما می توانید با ایده گرفتن از این روش ها هندوانه را به زیباترین شکل ممکن تزیین کنید.

۳۰ مدل تزئین هندوانه مخصوص شب یلدا را در این لینک ببینید.

مواد مورد نیاز کاسه هندوانه با الگوی برگ

  • هندوانه گرد
  • چاقو تیز
  • قلم(قبل از برش برگ را بکشید)

گالری کاسه هندوانه

کاسه هندوانه شکل برگ کاسه هندوانه شکل برگ کاسه هندوانه شکل برگ کاسه هندوانه شکل برگ

چند ایده مشابه

کاسه هندوانه شکل برگ کاسه هندوانه شکل برگ

ما ایرانی ها از دیرباز به دنبال شادی و جشن و پایکوبی بوده ایم شب یلدا هم یکی از همان بهانه هاست که ریشه در تاریخ و فرهنگ و تمدن ایران دارد. ایرانی ها آخرین روز از فصل پاییز را در کنار خانواده و فامیل خود جشن میگیرند تا این شب تاریک و طولانی به راحتی سپری شود و بهانه ای باشد برای کنار هم بودن.

این روزها هر کسی حسابی مشغول و درگیر زندگی است این جشن ها و بهانه ها فرصت خیلی خوبی برای دیدار دوستان و فامیل بوده و زمان مناسبی برای دورهمی های شاد و دوستانه است. ما برای این دور همی ها پیشنهادهای مخصوص شب یلدایی داریم که به شما کمک میکنند امسال سفره های زیبا و رنگارنگی بچینید و در کنار خانواده و دوستان از آن لذت ببرید.

هندوانه شب یلدا یکی از اجزا جدا نشدنی سفره شب یلدا است و میتوان آن را به شیوه های مختلف تزیین کرد و به کمک آن یک سفره بسیار زیبا برای مهمانان تدارک دید. تزیین هندوانه شب یلدا به روش ساده هم امکان پذیر است.

عکس هندوانه شب یلدا خودتان را برای ما ارسال کنید.

Related post

ده غذای شادی بخش
ده غذای شادی بخش
خورشت بامیه
خورشت بامیه غذای جنوب
طرز تهیه کیک لبو مخصوص یلدا
کیک لبو مخصوص شب یلدا
استیک با سس سویا و سیر
استیک با سس سویا و سیر
کیک قهوه با فیلینگ پنیری مخصوص شب یلدا
کیک قهوه و گردو با فیلینگ پنیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *