دستور : ۳۰ ایده تزئین کیک شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلدا

۳۰ ایده تزئین کیک شب یلدا

۳۰ ایده تزئین کیک شب یلدا – ۳۰ مدل تزئین کیک مناسب برای جشن شب یلدا با انواع تم را درسایت آشپزی یامی شف ببینید. ایده گرفتن از خوراکی های شب یلدا مانند هندوانه و انار در تزئین کیک بسیار تاثیر گذار بوده اما برخی از تزئینات سنتی مانند سماور زغالی، ترمه و کتاب حافظ ایده گرفته اند.

در سال های گذشته خوردنی های یلدا شامل: انواع آجیل، میوه های خشک شده، نخود و کشمش، انار دان شده و شاید هندوانه بود. اما امروزه کیک شیرینی و انواع دسر جای خود را در شب یلدا باز کرده اند.

نمونه‌هایی از تزیین کیک برای شب یلدا

برای تزئین و طراحی کیک مخصوص یلدا می توان با توجه به ذائقه یا هنر خود از خامه قنادی، ژله و یا خمیر فوندانت استفاده نمایید و طرح میوه های همچون انار، هندوانه و یا حتی طرح های سنتی تر را بر روی کیک پیاده کنید. در ادامه با استفاده از مدل های جدید و زیبا برای تزئین کیک شب یلدا ایده بگیرید.

امسال یلدا با توجه به ویروس کرونا متفاوت از هر سال برگزار خواهد شد و امسال افراد زیادی ترجیح  می‌دهند خودشان در خانه کیک یلدا را درست کنند و کمتر به فکر خرید آن از بیرون منزل هستند. به همین منظور در ادامه ۳۰ ایده تزئین کیک شب یلدا را جهت ایده گرفتن برای شما عزیزان گرد آورده ایم.

کیک هندونه برای شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلدا

انواع کیک شب یلدا

انواع کیک شب یلدا

دستورپخت کیک هندوانه مخصوص شب یلدا را در این لینک ببنید.

طرز تهیه کیک هندوانه شب یلدا

انواع کیک فانتزی شب یلدا

کیک انار شب یلدا تزئین کیک شب یلدا کیک هندوانه شب یلدا انواع کیک شب یلدا کیک مخصوص شب یلدا انواع کیک شب یلدا با گل طبیعی انواع کیک شب یلدا

انواع کیک شب یلدا

انواع کیک شب یلدا انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا  تزئین انواع کیک شب یلدا تزئین انواع کیک شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلدا

تزئین انواع کیک شب یلداتزئین انواع کیک شب یلدا

دستورپخت کیک شارلوت مخصوص یلدا را در این لینک ببینید.

طرز تهیه شارلوت یلدایی

امیدوارم که از این آموزش  ایده تزئین کیک شب یلدا لذت ببرید! من دوست دارم نظرات و پیشنهاد های شما را بشنوم با یامی شف در ارتباط باشید.

سلام

به آشپزی یامی شف خوش آمدید. من معتقدم که شما می توانید هر روز با توجه به مشغله کاری خود، بهترین غذاهای خانگی را میل کنید! آشپزی یامی شف یک راه جذاب و پر از ایده های خوشمزه برای معضل اساسی شماست: اینکه غذا چی بپزیم؟؟؟؟؟؟

لذت آشپزی با یامی شف

Summary
30 ایده تزئین کیک شب یلدا
Article Name
30 ایده تزئین کیک شب یلدا
Description
30 ایده تزئین کیک شب یلدا – 30 مدل تزئین کیک مناسب برای جشن شب یلدا با انواع تم را درسایت آشپزی یامی شف ببینید. ایده گرفتن از خوراکی های شب یلدا مانند هندوانه و انار در تزئین کیک بسیار تاثیر گذار بوده اما برخی از تزئینات سنتی مانند سماور زغالی، ترمه و کتاب حافظ ایده گرفته اند.
Author

Related post

برنج با ته دیگ زعفرانی
برنج ایرانی با ته دیگ زعفرانی
کباب تابه ای
کباب تابه ای
میلک شیک خانگی
تهیه میلک شیک توت فرنگی
بیسکویت نوتلا خانگی
بیسکویت نوتلا خانگی خوشمزه
براونی شکلاتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.